Hakkımızda

Biz kimiz?

Sitetescili.com 2013 yılında Didimedya Medya Yazılım Ar-Ge Hiz. Firması alt kuruluşu olarak hayata geçti, Binlerce müşteriye kısa zamanda ulaşarak  Tasarım alanında kendini geliştirerek birçok projede adından söz ettirmeyi başararak, Bireysel  & Kurumsal müşterisiyle Hosting & Domain alanlarında faaliyet vermeye devam ederek en iyi hizmeti en uygun fiyat garantisiyle müşterilerine ulaştırmayı başararak kısa zamanda pazar payını yükselterek Mobil uygulama hizmetlerine temel atarak başarılı mobil uygulamalar üretmeye devam etmektedir.

Yazılımlarımızın en başarılı alt yapısı olarak WordPress tercih edilmiştir.

Kullanıcılarına fiyat/performans açısından avantajlı çözümler sunmayı temel amaç; müşteri memnuniyetini başat ilke kabul eden şirketimiz, Internet teknolojilerinde yaşanan gelişmelere paralel şekilde kendini konumlandırarak 2013 yılından beri sitetescili.com adresinde müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına dayalı hazır web çözümleri ile, web tasarım piyasasının nabzını tutmaya devam etmektedir.

Müşterilerine daha ucuz, hızlı ve erişilebilir çözümler sunarak hizmet kalitesini artırmak için hazır web paketleri satışına geçiş kararı alınmış, bu anlamda kurulan proje grubu çalışmalarını tamamlamış, müşteri odaklı, güvenli ve hızlı bir içerik yönetim sistemi (WordPress Framework) oluşturulmuştur. Hayata geçirilen bu proje ile hem düşük bütçeli esnaflara hem de kobi ve kamu kuruluşlarına ulaşmak hedeflenmiştir.
Bugün Aydın ve ilçelerinde 100 üzerinde Emlak & Rent a Car & Restaurant & Müftülük & Sağlık ocakları yanı sıra her türlü firmaya hizmet verilmektedir.

Sitetescili, kurulduğu günden bugüne benimsediği müşteri memnuniyetinin her zaman ve her koşulda ön planda tutulması ilkesi paralelinde stratejiler geliştirmeye, ve uygulamalarını bu yönde şekillendirmeye devam etmektedir.

Misyonumuz :
Müşterilerimizin internet ortamında geçiş süreçlerinde rekabet güçlerini artıracak, kaliteli, gelişmiş çözümler ve projeler üreten bir bilişim firması olmak.

Vizyonumuz:
Türkiyenin web tasarım sektöründe, global bir marka olmak.
Aydın merkezli Datacenter kurma hedefleri için çalışmalarımız son hızla devam etmektedir.

Müşteri memnuniyeti
Müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli çözümler ve öneriler sunar, müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eden bir hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz.

Standart fiyat anlayışı
Hizmet verdiği kuruluşların farklı ihtiyaçlarına yönelik standart paket çözümleri hazırlamıştır. Standart ve şeffaf fiyat politikamız gereği her müşteriye aynı fiyat yaklaşımıyla hizmet etmekteyiz.

Profesyonel Yaklaşım
Bizim için öncelikli olan sizi değil, hedef kitlenizi etkilemektir.

Kadromuz yazılım uzmanı, web tasarımcı, grafik tasarımcı, sosyal medya uzmanı, seo uzmanı ve müşteri temsilcilerinin bulunduğu bir kadro ile eğitimli ve deneyimli destek personelinden oluşmaktadır.
Siz değerli müşterilerimizi sıcak bir aile ortamında ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Tasarım Grafik

Web Tasarım 99%
Grafik 99%
Css 90%
Html5 85%
Wordpress 99%

Seo Optimizasyon

Seo 99%
Optimizasyon 88%
Google Optimizasyon 95%
Site Seo 82%

Diğer Hizmetlerimiz

Mobil Uygulama 99%
İos App 71%
Video Reklam 90%
Reklam Tanıtım 98%